11,5 oC 0,0 m/s 1016,8 hPa
 

 
 

Razem nie tylko w branży

2018-05-22

Jako pracownicy Grupy OPEC stanowimy zespół nie tylko w pracy. W naszej społeczności przejawiają się liczne inicjatywy, które poza rozwojem firmy dbają także o nasze wzajemne relacje. Jedną z nich jest piłka nożna.

19 maja 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 odbył się I Drużynowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar spółek Grupy OPEC. W turnieju wzięli udział przedstawiciele spółek OPEC GRUDZIĄDZ, OPEC-BIO, OPEC-INEKO, OPEC-SYSTEM a także przedstawiciele firmy Zakład Usług Elektrycznych Energia, którzy wsparli drużynę OPEC-INEKO.

Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym”. Zawody sędziował nasz kolega z pracy Marek Wesołowski, prywatnie zawodowy sędzia piłkarski, a kibicowali koleżanki i koledzy z pracy wraz z rodzinami.

I miejsce zajęła drużyna OPEC-INEKO, II miejsce OPEC-BIO, III miejsce OPEC-SYSTEM oraz IV miejsce OPEC GRUDZIĄDZ. Każdy zespół został uhonorowany pucharem, a każdy zawodnik dyplomem. Nagrody wręczył obecny podczas meczu Prezes Zarządu OPEC-SYSTEM - Grzegorz Przekaziński.