15,2 oC 0,0 m/s 1004,3 hPa
 

 
 

Kolejny sukces naszego tenisisty

2017-07-27

Na kolejny sukces sponsorowanego przez Grupę OPEC Samuela Kulczyckiego nie musieliśmy długo czekać. Podczas 60-tych mistrzostw Europy juniorów i kadetów w tenisie stołowym w portugalskim Guimaraes młody tenisista w turnieju gry pojedynczej wywalczył brązowy medal.


Mistrzem rozgrywek indywidualnych okazał się Rosjanin Vladimir Sidorenko, który w finale pokonał Szweda Trulsa Moregardha wynikiem 4:2. Na trzecim miejscu obok Samuela Kulczyckiego stanął Maksim Grebnew.


Zanim Samuel Kulczycki zapewnił sobie awans do półfinału gry pojedynczej wcześniej razem z klubowym kolegą z ASTS Olimpia-Unia Grudziądz Maciejem Kubikiem wywalczył piąte miejsce w turnieju gry drużynowej.


Przypomnijmy, podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Wałbrzychu w kwietniu 2017 roku Samuel Kulczycki został trzykrotnym Mistrzem Polski Juniorów w tenisie stołowym zdobywając trzy złote medale w turnieju gry pojedynczej, podwójnej i mieszanej oraz srebro w turnieju drużynowym. Znakomite występy Samuela Kulczyckiego świadczą o jego ogromnych możliwościach, w których pokładamy nadzieję i wierzymy w kolejne mistrzowskie sukcesy.


Źródło zdjęcia: https://e-pingpong.pl