13,7 oC 0,0 m/s 1005,9 hPa

Brąz dla drużyny Grupy OPEC

2017-12-11

9 grudnia 2017 roku w Toruniu odbył się XVII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa PGE Toruń S.A. Drużyna Grupy OPEC podobnie jak w roku ubiegłym zdobyła II miejsce w rozgrywkach indywidualnych oraz III miejsce w rozgrywkach drużynowych.

W turnieju wzięło udział łącznie 25 zawodników tworzących 6 drużyn reprezentujących Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz i Gdańsk. I miejsce zajęła drużyna z Torunia, II miejsce obroniła drużyna z Gdańska.

W rozgrywkach indywidualnych tytuł zwycięzcy trafił do Piotra Zielińskiego - PGE Toruń S.A.. II miejsce zajął Robert Pinuszewski Grupa OPEC, III miejsce zdobył Jan Romanowski - PGE Toruń S.A.. Pozostali reprezentanci Grupy OPEC zajęli odpowiednio: Jerzy Wilmański – 10 miejsce, Grzegorz Przekaziński – 11 miejsce. Serdecznie gratulujemy.